پورشه

کیمن S

کیمن S

درباره پورشه > کیمن S بیشتر بدانید

در این صفحه به تمامی روغن موتور پورشه کیمن S و تمامی روغن ها شامل روغن گیربکس، هیدرولیک، ترمز و ضدیخ و فیلتر هایی که برای خودرو پورشه کیمن S مناسب است میپردازیم. پورشه کیمن S ساخت کشور ژاپن است. پورشه کیمن S در سال 2010 توسط کشور آلمان طراحی …

در این صفحه به تمامی روغن موتور پورشه کیمن S و تمامی روغن ها شامل روغن گیربکس، هیدرولیک، ترمز و ضدیخ و فیلتر هایی که برای خودرو پورشه کیمن S مناسب است میپردازیم. پورشه کیمن S ساخت کشور ژاپن است. پورشه کیمن S در سال 2010 توسط کشور آلمان طراحی شده است. این خودرو از یک پیشرانه 6 سیلندر 24 سوپاپ با حجم موتور 3436 سی سی تنفس طبیعی استفاده میکند. این خودرو جهت انتقال نیرو از دیفرانسیل عقب استفاده میکند. حداکثر قدرتی که توسط این پیشرانه تولید میشود 325 اسب بخار در 7400 دور میباشد. همچنین این خودرو توانایی تولید 370 نیوتن متر گشتاور در 4500 دور را دارد. این خودرو از یک گیربکس 7 سرعته اتوماتیک PDK استفاده میکند.

با توجه به مواردی که در بالا به آن اشاره شد و تکنولوژی ساخت این خودرو کارشناسان فروشگاه شهر روغن مواردی که برای این خودرو مناسب است را گردآوری کرده و برای سهولت در خرید در یک صفحه به شما نمایش داده میشود.

مواردی که در سرویس دوره ای این خودرو باید به آن توجه شود:

  • روغن گیربکس اتوماتیک پورشه کیمن S باید هر 55000 کیلومتر تعویض شود. حجم روغن گیربکس این خودرو برابر با … لیتر و با فرمول … میباشد.
  • روغن موتور پورشه کیمن S میباست هر 8000 کیلومتر تعویض شود. حجم روغن موتور این خودرو برابر با 5.8 لیتر میباشد. درجه گرانروی مورد نیاز این خودرو 0w40 میباشد.
  • فیلتر روغن پورشه کیمن S و فیلتر هوا پورشه کیمن S میبایست در هر سرویس دوره ای تعویض گردد
  • فیلتر کابین پورشه کیمن S میباست در هر فصل تعویض گردد
  • صافی بنزین پورشه کیمن S میباست زیر نظر مکانیک و با توصیه مکانیک تعویض گردد
  • روغن ترمز پورشه کیمن S آبی رنگ با فرمول DOT4 میباشد و باید هر 50000 کیلومتر تعویض گردد
  • روغن هیدرولیک فرمان پورشه کیمن S فرمول این روغن CHF میباشد.
  • ضدیخ پورشه کیمن S آبی رنگ یا قرمز رنگ میباشد و هر دوسال یک بار باید تعویض گردد

 

فروشگاه اینترنتی شهر روغن مفتخر است اعلام نماید برای اولین بار در ایران روغن موتور پس از عبور از شرایط بسیار سختگیرانه کنترل کیفیت توسط این فروشگاه به صورت آنلاین و ارسال به سراسر ایران عرضه میگردد.

اصالت کالاهای خودرو پورشه کیمن S با ضمانت فروشگاه اینترنتی شهر روغن پس از انجام مطالعه کامل در خصوص خودرو پورشه کیمن S توسط کارشناسان فروشگاه شهر روغن تایید و توسط سامانه هوشمند فروشگاه شهر روغن به شما مشتری عزیز پیشنهاد گردیده است.

با ارسال نظرات خود ما را در این راه یاری نمایید.

روغن موتور (با فیلتر روغن 7.5 لیتر بدون فیلتر روغن 7.2 لیتر)
روغن موتور لیکومولی Synthoil Energy SM حجم 4 لیتر (0w-40) برای پورشه کیمن S
نعویض در محل
4 لیتر
روغن موتور لیکومولی Synthoil Energy SM حجم 4 لیتر (0w-40) برای پورشه کیمن S
1,350,000 تومان

روغن موتور لیکومولی Synthoil Energy بر پایه روغن فول سینتتیک با درجه گرانروی 0W40 یکی از با کیفیت ترین روغن موتور ها در این گروه برای خودرو هایی که نیاز به روغن موتور 0W40 دارند مباشد. این روغن موتور این امکان را دارد در هر دمایی بالاترین کارایی را دارا باشد. …

روغن موتور پروفیکار مدل Synth-Tech SN حجم 5 لیتر (0W-40) برای پورشه کیمن S
5 % تخفیف
نعویض در محل
5 لیتر
روغن موتور پروفیکار مدل Synth-Tech SN حجم 5 لیتر (0W-40) برای پورشه کیمن S
620,000 تومان 650,000 تومان

روغن موتور پروفی کار  Synth-Tech SN 0w40 یکی از با کیفیت ترین روغن موتورها در زمینه روانکارهای خودرویی به شمار میرود. کار این روانکار این است که خیال رانندگان را. در تمامی فصول سال از بابت فرسایش خودرو و استارت نرم راحت کند، در ادامه بیشتر به آن میپردازیم، مثلا …

فیلتر ها
روغن هیدرولیک
ضدیخ و ضدجوش
ضدیخ و ضدجوش بهران بهمن 1 لیتر برای پورشه کیمن S
1 لیتر
ضدیخ و ضدجوش بهران بهمن 1 لیتر برای پورشه کیمن S
49,000 تومان

بهران بهمن، ضدیخ بر پایه اتیلن گلیکول و حاوی مواد افزودنی مناسب است که برای مصرف در سیستم خنک کننده خودرو های بنزینی و دیزلی سبک توصیه می شود. مزیت ها محافظت کلیه قطعات سیستم خنک کننده در برابر خوردگی و زنگ زدگی بالا بردن نقطه جوش سیال خنک کننده …

نظرهای کاربران

انتخاب خودرو