خدمات تعویض روغن در محل

تعویض روغن در محل

تعویض روغن در محل یکی از امکاناتی است. که توسط فروشگاه اویل سیتی و با همکاری شرکت کارنامه به دلیل درخواست مکرر کاربران راه اندازی شده است. تعویض روغن در محل به این معناست. که با ثبت سفارش در وب سایت فروشگاه اویل سیتی و انتخاب گزینه سرویس سیار این امکان برای مشتریان تهران فراهم شده است. که یک کارشناس مجهز به امکانات تعویض روغن. در محل مورد نظر مشتری حضور پیدا کند. و با توجه سفارشات کاربر شامل فیلتر روغن، فیلتر هوا، فیلتر کابین، فیلتر بنزین و هر نوع روغن موتور تعویض گردد.

شرح عملیات تعویض روغن در محل:

پس از تایید سفارش شما توسط فروشگاه اویل سیتی بر اساس زمان انتخاب شده توسط شما مشتری عزیز، کارشناس مجهز به امکانات تعویض روغن به سمت آدرس انتخاب شده توسط شما حرکت میکند.

نحوه تعویض روغن:

  • تعویض روغن از طریق پیچ تخلیه (پیچ کارتل)
  • تعویض روغن از طریق دستگاه ساکشن روغن الکتریکی (به انتخاب مشتری)

لازم به ذکر است روغن گیربکس اتوماتیک (به صورت کامل) و ضدیخ توسط سرویس سیار قابل تعویض نمیباشد و جهت این کار باید به فروشگاه اویل سیتی مراجعه و از خدمات رایگان فروشگاه استفاده نمایید.

اما چگونه میتوان تمام موارد مورد نیاز خودرو خود را انتخاب کنید:

راحترین راه برای این کار انتخاب خودرو از طریق گزینه انتخاب خودرو میباشد. به این صورت که با انتخاب خودروی خود تمامی روغن هایی که برای خودرو شما قابل استفاده میباشد به همراه تمامی فیلترها و روغن های مصرفی شامل روغن گیربکس دستی و اتوماتیک و ضدیخ و هیدرولیک و … برای شما قابل نمایش میباشد. کاری شما باید انجام دهید موارد مورد نیاز خودرو خود را انتخاب میکنید. سپس وارد صفحه تسویه حساب میشود.

پس از انتخاب آدرس توسط شما در قسمت روش حمل و نقل (مختص تهران) سرویس سیار را انتخاب کنید. سپس با انتخاب تاریخ و ساعت پرداخت خود را انجام دهید.

مزایای استفاده از صفحه انتخاب خودرو:

  • ارائه گارانتی توسط شرکت کارنامه
  • انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو.
  • انتخاب روغن ترمز مناسب برای خودرو.
  • راه کار انتخاب روغن گیربکس مناسب برای خودرو.
  • سهولت انتخاب روغن هیدرولیک مناسب برای خودرو.
  • مشخص شدن حجم روغن موتور خودرو.
  • انتخاب تمامی فیلتر های مورد نیاز خودرو با توجه به مدل و سال تولید خودرو.

اویل سیتی مفتخر است اعلام نماید برای اولین بار در ایران روغن موتور و تمامی فیلترها در محل شما مشتری عزیز قابل تعویض میباشد.

تمامی محصولاتی که توسط این فروشگاه به فروش میرسد از نظر اصالت کالا قابل تضمین میباشد.

با ارسال نظرات خود ما را در این راه یاری نمایید.

انتخاب خودرو