درباره ما

فروشگاه اویل سیتی با یک تیم جوان و خوش فکر از سال 1390 در حوزه فروش روغن موتور و لوازم مصرفی خودرو شامل تمامی فیلترها، شمع و لنت ترمز آغاز به کار نموده است. در تمامی این مسیر سعی ما بر این بوده با ارائه مشاوره های رایگان تجربیات خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم تا در فرایند تصمیم گیری شما مشتریان عزیز کمک کنیم.

فروشگاه اویل سیتی در ابتدا یک فروشگاه به صورت فیزیکی با قابلیت فروش حضوری است که با خدمات رایگانی که در کنار فروشگاه توسط اتوسرویس اویل سیتی ارائه میشود شامل تعویض روغن موتور و تمامی فیلترها، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک به همراه فیلتر گیربکس، تعویض روغن هیدرولیک با دستگاه تمام اتوماتیک و تعویض روغن ترمز توجه بسیاری از خودرو سواران را به خود جلب کرد.

در راستای توسعه فعالیت و همچنین نیاز روز مشتریان تصمیم بر فروش به صورت آنلاین گرفته شد. فروشگاه آنلاین اویل سیتی به شما کمک میکند تمامی موارد مورد نیاز خودروی خود را ابتدا بررسی، مقایسه یا براورد قیمت کنید سپس با انتخاب گزینه تعویض درب منزل از خدمات سیار ما استفاده کنید. همچنین میتوانید مانند گذشته با حضور در محل فروشگاه از خدمات رایگان ما استفاده نمایید.

هرکجای ایران که باشید نگران تحویل کالا نباشید ارسال محصولات به سراسر ایران توسط باربری انجام میشود.

انتخاب خودرو / موتورسیکلت