دانسیته چیست؟

نوشته شده در : 16 می 2021 /
دانسیته چیست؟

دانسیته چیست ؟ برای تبدیل جرم به حجم و حجم به جرم استفاده میشود. به هیچ عنوان از دانسیته نمیتوان به عنوان شاخصی برای اندازه گیری کیفیت استفاده کرد ولی اطلاعات بسیار خوبی در خصوص نوع هیدروکربن در روانکاری به ما میدهد. به ترتیب هیدروکربن های آرومانیک، هیدروکربن های نفتنیک و پارافین ها دانسیته بالاتری دارند. در استاندارد SI دانسیته همیشه در 15 درجه سانتیگراد در واحد کیلوگرم بر متر مکعب اندازه گیری میشود.

اما سوال اصلی:

اما سوال بهتر از دانسیته چیست این است که چه روغن موتوری برای خودرو شما مناسب است. با تلاش فراوان کارشناسان فروشگاه اویل سیتی و بررسی تمامی محصولات موجود در بازار با توجه به مشخصات فنی دانشنامه ای از تمامی خودروهای موجود در ایران ساخته شد. جهت استفاده از این دانشنامه میبایست وارد صفحه انتخاب خودرو شوید. با انتخاب خودروی خود میتوانی تمامی موارد مصرفی خودرو شامل: روغن موتور، فیلتر روغن، فیلتر هوا، فیلتر بنزین، فیلتر کابین، هیدرولیک، روغن ترمز، روغن گیربکس و … قابل انتخاب است. همچنین با توجه به تنوع بسیار بالا جهت سهولت خرید برای خودرو و جلوگیری از بروز خرید اشتباه بهتر است حتما خودرو انتخاب شده. و به توسیه کارشناسان فروشگاه توجه کافی فرمایید.

همچنین با خرید از فروشگاه اینترنتی اویل سیتی میتوانید. از مزایای تعویض رایگان در محل فروشگاه و تعویض روغن در محل شما مشتری عزیز بهره مند شوید.

فروشگاه اینترنتی اویل سیتی مفتخر است اعلام نماید. برای اولین بار در ایران روغن موتور. و فیلتر پس از عبور از شرایط بسیار سختگیرانه کنترل کیفیت توسط این فروشگاه به صورت آنلاین و ارسال به سراسر ایران عرضه نمایید.

اصالت کالا ذکر شده با ضمانت فروشگاه اینترنتی اویل سیتی پس از انجام آزمایشات مختلف توسط آزمایشگاه معتبر شرکت نفت اختصاصا برای فروشگاه اویل سیتی. تایید و توسط سامانه حمل فروشگاه اویل سیتی به انبار محصولات منتقل گردیده است.

با ارسال نظرات خود ما را در این راه یاری نمایید.

نظرهای کاربران

انتخاب خودرو