پکیج برلیانس H330 طلائی

1,395,000 تومان به جای 1,850,000 تومان

پکیج برلیانس H330 طلائی نیاز به توجه ویژه توسط شما مشتری عزیز که برای انتخاب روغن موتور سر در گم هستید دارد. پس از بررسی های دقیق توسط کارشناسان مناسب ترین روغن موتور با توجه به تاییده های شرکت برلیانس برای این خودرو پیشنهاد گردیده است. چرا خرید پکیج یکی از …

 • فروشگاه اینترنتی شهر روغن
 • تضمین اصالت کالا
 • تعویض رایگان درب فروشگاه
 • دریافت 5 سکه

توضیحات

پکیج برلیانس H330 طلائی

پکیج برلیانس H330 طلائی نیاز به توجه ویژه توسط شما مشتری عزیز که برای انتخاب روغن موتور سر در گم هستید دارد. پس از بررسی های دقیق توسط کارشناسان مناسب ترین روغن موتور با توجه به تاییده های شرکت برلیانس برای این خودرو پیشنهاد گردیده است.

چرا خرید پکیج

یکی از این مشکلات سردرگمی در انتخاب صحیح روغن موتور و فیلترهای مناسب خودرو است. حال با انتخاب پکیج خیال شما راحت است فیلترهای مورد نیاز خودرو همگی خریداری شده است. اما منظور از پکیج های طلائی انتخاب بهترین روغن موتور با توجه به خودرو و فیلترهای اصلی برای خودرو شما میباشد.

پکیج روغن موتور برلیانس طلائی H330 شامل:

 1. روغن موتور لوبریفنت کانادا 10w40 SN تمام سینتتیک مخصوص موتور برلیانس H330 با درجه گرانروی 10w40 و حجم 4 لیتر میباشد.
 2. فیلتر روغن برلیانس ساخت ایران مناسب برای خودرو برلیانس H330
 3. فیلتر هوا برلیانس ساخت ایران مناسب برای خودرو برلیانس H330
 4. صافی فیلتر کابین برلیانس ساخت ایران مناسب برای خودرو برلیانس H330
 5. صافی فیلتر بنزین برلیانس ساخت ایران مناسب برای خودرو برلیانس H330

با خرید پکیج شما میتوانید از خدمات تعویض رایگان روغن موتور در محل فروشگاه (آدرس و لوکیشن فروشگاه) بهره مند شوید.

همچنین میتوانید با ثبت آدرس خود و انتخاب گزینه تعویض در محل از خدمات ما درب منزل خود با پرداخت هزینه اندک بابت ایاب و ذهاب برخوردار شوید.

فروشگاه اینترنتی اویل پلاس (اویل سیتی سابق) مفتخر است اعلام نماید برای اولین بار در ایران روغن موتور لیکومولی پس از عبور از شرایط بسیار سختگیرانه کنترل کیفیت توسط این فروشگاه به صورت آنلاین و ارسال به سراسر ایران عرضه نمایید.

اصالت کالا پکیج برلیانس H330 با ضمانت فروشگاه اینترنتی اویل پلاس (اویل سیتی سابق) پس از انجام آزمایشات مختلف توسط آزمایشگاه معتبر شرکت نفت اختصاصا برای فروشگاه اویل پلاس (اویل سیتی سابق)، تایید و توسط سامانه حمل فروشگاه اویل پلاس (اویل سیتی سابق) به انبار محصولات منتقل گردیده است.

برای تعویض روغن کامل این خودرو نیاز به روغن موتور یا فیلتر اضافه نمیباشد. همچنین این خودرو با تعویض فیلتر روغن نیاز به 4 لیتر روغن موتور دارد.

با ارسال نظرات خود ما را در این راه یاری نمایید.

نظرهای کاربران

کاربر شماره 33010068 در تاریخ چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

ببخشید به تاریخ الان چه هدیه ویژه ای دارید؟

کاربر شماره 26096322 در تاریخ جمعه ۰۶ مرداد ۱۴۰۲

سلام در مورد تعویض فیلتر گیربکس برلیانس به شدت توصیه می کنم این کار را در این مجموعه انجام ندهید . تعویض فیلتر گیربکس برلیانس (و قالب خودروها) کاری تخصصی است اواسط سال گذشته فیلتر گیربکس ماشین خودم را در همین مجموعه تعویض کردم شخصی که اینکاررا انجام داد از زیر ماشین چهارتا پیچ را باز کرد و بعد از تعویض فیلتر و زدن چسب درب را بست که مجموعا حدود یک ربع ساعت بیشتر زمان نبرد بعد از انجام اینکار در چندین نوبت به دلیل روغن ریزی از زیر گیربکس مجبور به اضافه کردن روغن شدم و در نهایت به یک تعمیرکار حرفه ای گیربکس مراجعه کردم و تازه فهمیدم تعویض فیلتر این خودرو بسیار تخصصی تر از کاری است که یک کارگر ساده تعویض روغنی انجام دهد . مدت زمان خشک شدن چسب که باید بیش از 6 ساعت باشد ، استفاده از چسب مخصوص ، چربی زدایی محل و پوسته ، رساندن دمای گیربکس به دمایی مناسب برای عملکرد مناسب چسب به دلیل خاص بودن فلز بکار رفته در پوسته گیربکس و نکات مهم دیگری که هیچ کدام به دلیل عدم آگاهی در این مرکز رعایت نمیشود. (مدیر محترم سایت درصورتیکه تصمیم به حذف این پیام گرفتید حتما خودتان آنرا مطالعه کنید تا بلکه مانع خسارت بیشتر به دیگران گردد / متشکرم)

کاربر شماره 17791746 در تاریخ چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱

سلام شما فیلتر گیربکس اتومات برلیانس ۳۳۰ رو هم عوض میکنید ؟

  مدیر در تاریخ چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱

  سلام. بله

کاربر شماره 11497269 در تاریخ دوشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۱

هدیه ی پکیج برلیانس چی هست؟

  مدیر در تاریخ دوشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۱

  سلام. هدایا در هر زمان متفاوت است
انتخاب خودرو / موتورسیکلت