پکیج جک S5 طلائی

1,867,000 تومان به جای 2,315,000 تومان

پکیج پژو جک S5 طلائی نیاز به توجه ویژه توسط شما مشتری عزیز که برای انتخاب روغن موتور سر در گم هستید دارد. پس از بررسی های دقیق توسط کارشناسان فروشگاه اویل پلاس (اویل سیتی سابق) مناسب ترین روغن موتور با توجه به تاییده های شرکت کرمان موتور برای این …

  • فروشگاه اینترنتی شهر روغن
  • تضمین اصالت کالا
  • تعویض رایگان درب فروشگاه
  • دریافت 5 سکه

توضیحات

پکیج جک S5 طلائی

پکیج پژو جک S5 طلائی نیاز به توجه ویژه توسط شما مشتری عزیز که برای انتخاب روغن موتور سر در گم هستید دارد. پس از بررسی های دقیق توسط کارشناسان فروشگاه اویل پلاس (اویل سیتی سابق) مناسب ترین روغن موتور با توجه به تاییده های شرکت کرمان موتور برای این خودرو در نظر گرفته شده است.

چرا خرید پکیج

تنوع فروشگاه اویل پلاس (اویل سیتی سابق) بدون در نظر گرفتن مزیت های فراوان، مشکلاتی را برای کاربران به وجود آورده است. یکی از این مشکلات سردرگمی در انتخاب صحیح روغن موتور و فیلترهای مناسب خودرو است. حال با انتخاب پکیج خیال شما راحت است فیلترهای مورد نیاز خودرو همگی خریداری شده است. اما منظور از پکیج های طلائی انتخاب بهترین روغن موتور با توجه به خودرو و فیلترهای اصلی برای خودرو شما میباشد.

پکیج جک S5 طلائی شامل:

  1. روغن موتور لوبریفنت کانادا 5w40 مخصوص موتور جک S5 با درجه گرانروی 5w40 کیفیت SN و حجم 5 لیتر میباشد.
  2. فیلتر روغن جک S5 سرکان ساخت ایران مناسب برای خودرو جک S5
  3. فیلتر هوا جک S5 ساخت چین مناسب برای خودرو جک S5
  4. فیلتر کابین جک S5 چین مناسب برای خودرو جک S5
  5. صافی بنزین فلزی ساخت چین مناسب برای خودرو جک S5

با خرید پکیج شما میتوانید از خدمات تعویض رایگان روغن موتور در محل فروشگاه (آدرس و لوکیشن فروشگاه) بهره مند شوید.

همچنین میتوانید با ثبت آدرس خود و انتخاب گزینه تعویض در محل از خدمات ما درب منزل خود با پرداخت هزینه اندک بابت ایاب و ذهاب برخوردار شوید.

این خودرو در هنگام تعویض روغن نیاز به 5.8 لیتر روغن دارد که 0.8 لیتر آن به صورت جداگانه توسط اتوسرویس ارائه و محاسبه میشود.

لطفا با ثبت نظرات خود مارا در ارائه خدمات به مشتران یاری نمایید.

نظرهای کاربران

انتخاب خودرو / موتورسیکلت