پکیج 6 عددی اکتان بوستر لوبریفنت کانادا

366,000 تومان به جای 450,000 تومان

اکتان بوستر لوبریفنت کانادا یکی از با کیفیت ترین اکتان بوسترهای شرکت لوبریفنت کانادا جهت استفاده در خودروهای تولید شده در تمامی شرکت ها میباشد. افزودنی های این اکتان بوستر توسط شرکت infineum در کشور آلمان تولید و با بالاترین کیفیت ساخت توسط شرکت لوبریفنت کانادا استفاده شده است. برای …

 • فروشگاه اینترنتی شهر روغن
 • تضمین اصالت کالا
 • تعویض رایگان درب فروشگاه

توضیحات

پکیج 6 عددی اکتان بوستر لوبریفنت کانادا

اکتان بوستر لوبریفنت کانادا یکی از با کیفیت ترین اکتان بوسترهای شرکت لوبریفنت کانادا جهت استفاده در خودروهای تولید شده در تمامی شرکت ها میباشد. افزودنی های این اکتان بوستر توسط شرکت infineum در کشور آلمان تولید و با بالاترین کیفیت ساخت توسط شرکت لوبریفنت کانادا استفاده شده است. برای تولید این اکتان بوستر از مواد پایه بسیار با کیفیت استفاده شده است که قدرت احتراق بسیار بالایی دارد.

با توجه به اینکه بنزین های موجود در ایران با سطح توقع مشتریان و خودرو ها (به ویژه خودرو های جدید) تفاوت بسیار زیادی دارد بنابر این لازم است حتما در هنگام سوخت گیری از اکتان بوستر استفاده شود. در حقیقت اکتان بوستر میزان احتراق بنزین را به طور چشمگیری افزایش میدهد.

قابلیت های اکتان بوستر عبارت است از:

 • افزایش دهنده درجه اکتان و در نتیجه کاهنده صدور میزان ذرات، هیدرو کربن ها، مونوکسید کربن و اکسیدهای نیتروژن
 • کاهش مصرف سوخت
 • به دلیل افزایش تراکم بنزین بدون اینکه بنزین بیشتری وارد موتور شود قدرت تولید شده را افزایش میدهد
 • حفاظت از سوپاپ ها
 • استارت نرم خودرو
 • کاهش ریپ زدن خودرو در هنگام کارکرد درجا خودرو

 

فروشگاه اینترنتی اویل سیتی مفتخر است اعلام نماید برای اولین بار در ایران روغن موتور لوبریفنت کانادا پس از عبور از شرایط بسیار سختگیرانه کنترل کیفیت توسط این فروشگاه به صورت آنلاین و ارسال به سراسر ایران عرضه نمایید.

اصالت اکتان بوستر لوبریفنت کانادا با ضمانت فروشگاه اینترنتی اویل سیتی پس از انجام آزمایشات مختلف توسط آزمایشگاه معتبر شرکت نفت اختصاصا برای فروشگاه اویل سیتی، تایید و توسط سامانه حمل فروشگاه اویل سیتی به انبار محصولات منتقل گردیده است.

با ارسال نظرات خود ما را در این راه یاری نمایید.

نظرهای کاربران

کاربر شماره 11630913 در تاریخ سه شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱

من برای تیبا و موتور سیکلت بنلی 150 میریزم ، موتور فرق داره صداش شتاب و سرعت آسفالت رو گاز میزنه ، ولی تاثیر تو ماشین رو حس نکردم ، یا به عبارت بهتر بگم باید چند بار مصرف داشته باشیم تا اثر اش رو نمایان کنه.در کل فکر کنم چیز بدی نیست.

کاربر شماره 8238531 در تاریخ یکشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۱

با سلام هر قوطی برای چند لیتر بنزین هست؟ و فقط برای زمانی است که از بنزین معمولی استفاده میکنیم؟یا در بنزین سوپر هم استفاده کرد

  مدیر در تاریخ دوشنبه ۰۸ فروردین ۱۴۰۱

  با سلام هر قوطی برای 45 لیتر بنزین معمولی مناسب است

کاربر شماره 7908306 در تاریخ یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

لطفا در محصولات اکتان مقدار اکتانی که به بنزین اضافه می کنه ذکر کنید

کاربر شماره 4104891 در تاریخ سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

خیلی عالیه هم صدای موتور کم میشه و هم مصرف سوخت رو پایین میاره من که راضیم
انتخاب خودرو